FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 5933068
nr 593 3068
CUPBOARD
painted, length: 87, width: 55, height: 180, wear, damages.
Bemålat, längd: 87, djup: 55, höjd: 180
Condition: slitage, skador
100
SEK 200
Monday August 10 2009
at 17:02:36
100 kr
150 kr